Bakker Elkhuizen Ergo-Q 330 - Support pour ordinateur portable
Ref. 400009875
Bakker Elkhuizen Ergo-Q 330 - Support pour ordinateur portable
Ref. 400009875
- Multifunctional: the Ergo-Q 330 is a tablet and laptop stand in one and therefore the perfect tool for your hybrid workplace.
- Integrated document holder: do you want to make your documents or the information on your digital devices easier to read? Then use the slightly sloping surface and place your documents and/or digital devices centrally in front of you.
- Document holder advantage: with the help of the document holder you can place your documents and devices between your external keyboard and screen and prevent unnecessary twisting of the neck. This way you continue to work 'inline' and relieve your neck and eyes.
- For laptops: the Ergo-Q 330 is suitable for laptops between 12 and 17 inches.
- For tablets: bring your tablet to a comfortable, ergonomic height. You simply choose one of the six basic levels using the height adjustment.
- Height adjustment range: The height-adjustment range of the Ergo-Q 330 is 11 to 19 cm and can be set in six levels.
- Strong & stable: the Ergo-Q 330 is made of a robust ABS material. Strong and very resistant to scratches and dents.
- Anti-slip: the non-slip feet at the bottom ensure that the laptop/tablet stays firmly in place as standard.
- Dark grey/silver design: does not look out of place in your workplace and at the same time fits into any working environment. Practical and stylish!
- Easy to carry: with a weight of 490 grams and a folded size of 22.8 x 31 x 1.3 cm, you can take it anywhere. It fits in any backpack or laptop bag. Thanks to his weight, you won't even notice that you have him with you.
Produits fréquemment achetés ensemble
Description
Assure partout un mode de travail sain et ergonomique. Ce support pour ordinateur portable est léger, facile à plier en un format compact et donc confortable à emporter avec vous. Avec l'Ergo-Q 330, vous pouvez élever l'écran de votre ordinateur portable à la hauteur et à l'angle de vue optimal pour bénéficier d’un meilleur confort visuel, une meilleure posture et du meilleur confort de travail à l'écran.
Livraison
Magasins concernés
En Guadeloupe : Les Abymes, Baie-Mahault, Le Gosier, Petit-Bourg, Sainte-Anne
Caractéristiques
| Informations sur les services | |
|---|---|
| Etat du produit | Produit Neuf |
| Caractéristiques techniques | |
|---|---|
| Caractéristiques générales | Hauteur réglable, Support de document intégré |
| Matériau(x) du produit | Plastique ABS |
| Caractéristiques générales | |
|---|---|
| Catégorie d'accessoire | Accessoires ergonomiques, Accessoires pour PC tablette et ordinateur portable |
| Quantité incluse | 1 |
| Type de produit | Support pour ordinateur portable |
| Données d'identification | |
|---|---|
| Code barre maitre | 8717399990707 |
| Marque | Bakker Elkhuizen |
| Référence produit fabricant | BNEQ330 |
| Garantie | |
|---|---|
| Garanties légales | 2 ans |
| Dimensions et poids | |
|---|---|
| Largeur | 22.8 cm |
| Poids du produit | 485 g |
| Profondeur | 31 cm |

/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_8.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_9.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_17.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_16.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_18.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_37.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_36.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_35.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_38.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_10.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_11.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_3.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_4.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_12.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_13.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_14.jpg)
/pub/media/catalog/product/4/0/0/0/0/9/P_400009875_15.jpg)


























